Show More
Joanna Mania – Specjalista do spraw emisji głosu, higieny i rehabilitacji głosu, trener wokalny, absolwentka wokalistyki rozrywkowej w Thames Valley University w Londynie (obecnie University of West London), Vocal-Tech w Londynie (obecnie BIMM) oraz wokalistyki rozrywkowej UMCS w Lublinie. Wiedzę z zakresu emisji głosu pogłębiała u takich specjalistów i wokalistów jak Kim Chandler, Ruth Lynch, Julie Lindell, Sam Brown, Bazil Meade, London Community Gospel Choir. Jest zwolenniczką techniki CVT (autorstwa Cathrine Sadolin), z którą zapoznała się bezpośrednio podczas kursu w Complete Vocal Institute w Danii. Posiada kwalifikacje pedagogiczne. Uczestniczyła w międzynarodowej konferencji medycyny głosu World Voice Consortium w Danii w  grudniu 2017 r. 
Ma na swoim koncie wiele koncertów również w londyńskich klubach jazzowych. Od 2007 r. prowadzi aktywną działalność pedagogiczną i koncertową, a jej uczniowie osiągają sukcesy na konkursach ogólnopolskich, międzynarodowych, a także w programach TV. Jest zapraszana również jako juror konkursów i festiwali wokalnych.
Prowadziła zajęcia wokalne w Lubelskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej oraz w Lubelskiej Szkole Rocka. Komponuje również utwory. Studia i szkolenia za granicą dały jej wiedzę i narzędzia do pracy nad głosem ludzkim. Wieloletnie doświadczenie w roli trenera głosu oraz wokalistyki  dało ogromną wiedzę o tym, jak w praktyce pomagać, jak rozwiązywać problemy wokalne i jak pracować z ludźmi, nie tylko nad ich aparatem głosu, ale również psychiką i tremą. Artystycznie ralizuje się jako muzyk sesyjny oraz jako wokalistka w Mania& Zwoliński Project. 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now